Team Underminer

Team UnderminerДрафтове

UDMN
Team Tag
Founded
112-70
Изиграни мачове
61.54%
Успеваемост
Clear Filters
filtered by matches with:
Турнир
Резултат
Времетраене
Team Underminer's Draft
Opposing Draft
3990
Югоизточна Азия
45:02
Team Underminer Team Underminer | Отбор Dire | Първи избор
Dark Seer
1
Пик
Windranger
4
Пик
Io
6
Пик
Tiny
8
Пик
Spirit Breaker
10
Пик
Undying
1
Бан
Meepo
3
Бан
Dazzle
5
Бан
Winter Wyvern
7
Бан
Juggernaut
10
Бан
Ozone.TheJOKER Ozone.TheJOKER | Отбор Radiant |
Ember Spirit
2
Пик
Doom
3
Пик
Witch Doctor
5
Пик
Phoenix
7
Пик
Enigma
9
Пик
Earthshaker
2
Бан
Queen of Pain
4
Бан
Silencer
6
Бан
Gyrocopter
8
Бан
Rubick
9
Бан
3990
Югоизточна Азия
47:06
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Shadow Fiend
2
Пик
Ember Spirit
3
Пик
Batrider
5
Пик
Dazzle
7
Пик
Shadow Demon
9
Пик
Beastmaster
2
Бан
Night Stalker
4
Бан
Broodmother
6
Бан
Juggernaut
8
Бан
Silencer
9
Бан
Неизвестен | Отбор Dire | Първи избор
Tusk
1
Пик
Queen of Pain
4
Пик
Disruptor
6
Пик
Spectre
8
Пик
Vengeful Spirit
10
Пик
Io
1
Бан
Doom
3
Бан
Dark Seer
5
Бан
Lion
7
Бан
Rubick
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
38:42
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Winter Wyvern
2
Пик
Shadow Fiend
3
Пик
Clockwerk
5
Пик
Ember Spirit
7
Пик
Shadow Shaman
9
Пик
Undying
2
Бан
Queen of Pain
4
Бан
Doom
6
Бан
Batrider
8
Бан
Lina
9
Бан
Неизвестен | Отбор Dire | Първи избор
Earthshaker
1
Пик
Gyrocopter
4
Пик
Tusk
6
Пик
Lion
8
Пик
Windranger
10
Пик
Huskar
1
Бан
Venomancer
3
Бан
Anti-Mage
5
Бан
Dazzle
7
Бан
Silencer
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
19:19
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Tusk
2
Пик
Dazzle
3
Пик
Phantom Lancer
5
Пик
Brewmaster
7
Пик
Invoker
9
Пик
Undying
2
Бан
Doom
4
Бан
Broodmother
6
Бан
Ember Spirit
8
Бан
Spectre
9
Бан
Неизвестен | Отбор Dire | Първи избор
Winter Wyvern
1
Пик
Disruptor
4
Пик
Dark Seer
6
Пик
Outworld Devourer
8
Пик
Faceless Void
10
Пик
Earthshaker
1
Бан
Queen of Pain
3
Бан
Storm Spirit
5
Бан
Templar Assassin
7
Бан
Silencer
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
50:03
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Clockwerk
2
Пик
Queen of Pain
3
Пик
Phantom Lancer
8
Пик
Storm Spirit
6
Пик
Beastmaster
8
Пик
Undying
2
Бан
Doom
4
Бан
Broodmother
6
Бан
Ember Spirit
7
Бан
Неизвестен | Отбор Dire | Първи избор
Tusk
1
Пик
Lina
4
Пик
Faceless Void
5
Пик
Riki
7
Пик
Warlock
9
Пик
Bounty Hunter
1
Бан
Io
3
Бан
Dazzle
5
Бан
3990
Югоизточна Азия
42:21
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant
Shadow Fiend
2
Пик
Earthshaker
3
Пик
Gyrocopter
5
Пик
Naga Siren
7
Пик
Witch Doctor
9
Пик
Dazzle
2
Бан
Undying
4
Бан
Templar Assassin
6
Бан
Broodmother
8
Бан
Spectre
9
Бан
Execration Execration | Отбор Dire | Първи избор |
Tusk
1
Пик
Windranger
4
Пик
Doom
6
Пик
Lich
8
Пик
Clinkz
10
Пик
Io
1
Бан
Queen of Pain
3
Бан
Dark Seer
5
Бан
Winter Wyvern
7
Бан
Keeper of the Light
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
40:26
Team Underminer Team Underminer | Отбор Dire | Първи избор |
Clockwerk
1
Пик
Windranger
4
Пик
Io
6
Пик
Chaos Knight
8
Пик
Keeper of the Light
10
Пик
Undying
1
Бан
Winter Wyvern
3
Бан
Spectre
5
Бан
Broodmother
7
Бан
Phoenix
10
Бан
Execration Execration | Отбор Radiant
Spirit Breaker
2
Пик
Dazzle
3
Пик
Templar Assassin
5
Пик
Slardar
7
Пик
Dark Seer
9
Пик
Queen of Pain
2
Бан
Tusk
4
Бан
Silencer
6
Бан
Razor
8
Бан
Witch Doctor
9
Бан
3990
Югоизточна Азия
55:31
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant
Earthshaker
2
Пик
Shadow Fiend
3
Пик
Windranger
5
Пик
Disruptor
7
Пик
Zeus
9
Пик
Doom
2
Бан
Undying
4
Бан
Broodmother
6
Бан
Templar Assassin
8
Бан
Clockwerk
9
Бан
Execration Execration | Отбор Dire | Първи избор |
Tusk
1
Пик
Dazzle
4
Пик
Lina
6
Пик
Phantom Lancer
8
Пик
Puck
10
Пик
Winter Wyvern
1
Бан
Queen of Pain
3
Бан
Gyrocopter
5
Бан
Juggernaut
7
Бан
Dark Seer
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
45:52
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Winter Wyvern
2
Пик
Shadow Fiend
3
Пик
Templar Assassin
5
Пик
Ogre Magi
7
Пик
Brewmaster
9
Пик
Spirit Breaker
2
Бан
Doom
4
Бан
Ember Spirit
6
Бан
Phantom Lancer
8
Бан
Spectre
9
Бан
IM Gakky IM Gakky | Отбор Dire | Първи избор
Earthshaker
1
Пик
Dark Seer
4
Пик
Windranger
6
Пик
Witch Doctor
8
Пик
Slark
10
Пик
Undying
1
Бан
Clockwerk
3
Бан
Lion
5
Бан
Meepo
7
Бан
Tusk
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
51:14
Team Underminer Team Underminer | Отбор Dire | Първи избор |
Queen of Pain
1
Пик
Rubick
4
Пик
Viper
6
Пик
Disruptor
8
Пик
Juggernaut
10
Пик
Undying
1
Бан
Naga Siren
3
Бан
Broodmother
5
Бан
Spectre
7
Бан
Dark Seer
10
Бан
Неизвестен | Отбор Radiant
Earthshaker
2
Пик
Winter Wyvern
3
Пик
Templar Assassin
5
Пик
Ember Spirit
7
Пик
Clockwerk
9
Пик
Bounty Hunter
2
Бан
Tusk
4
Бан
Dazzle
6
Бан
Phantom Lancer
8
Бан
Gyrocopter
9
Бан
3990
Югоизточна Азия
35:56
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Winter Wyvern
2
Пик
Shadow Fiend
3
Пик
Ember Spirit
5
Пик
Clockwerk
7
Пик
Rubick
9
Пик
Undying
2
Бан
Doom
4
Бан
Anti-Mage
6
Бан
Broodmother
8
Бан
Silencer
9
Бан
Oracle Reborn Oracle Reborn | Отбор Dire | Първи избор
Earthshaker
1
Пик
Queen of Pain
4
Пик
Ancient Apparition
6
Пик
Faceless Void
8
Пик
Templar Assassin
10
Пик
Io
1
Бан
Tusk
3
Бан
Dark Seer
5
Бан
Night Stalker
7
Бан
Ogre Magi
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
19:02
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Queen of Pain
2
Пик
Clockwerk
3
Пик
Io
5
Пик
Tiny
7
Пик
Jakiro
9
Пик
Undying
2
Бан
Winter Wyvern
4
Бан
Broodmother
6
Бан
Spectre
8
Бан
Ember Spirit
9
Бан
Неизвестен | Отбор Dire | Първи избор
Windranger
1
Пик
Earthshaker
4
Пик
Bristleback
6
Пик
Disruptor
8
Пик
Phoenix
10
Пик
Storm Spirit
1
Бан
Huskar
3
Бан
Shadow Fiend
5
Бан
Templar Assassin
7
Бан
Omniknight
10
Бан
3990
Югоизточна Азия
34:35
Team Underminer Team Underminer | Отбор Radiant |
Dark Seer
2
Пик
Dazzle
3
Пик
Phantom Lancer
5
Пик
Spirit Breaker
7
Пик
Windranger
9
Пик
Undying
2
Бан
Queen of Pain
4
Бан
Clockwerk
6
Бан
Ember Spirit
8
Бан
Anti-Mage
9
Бан
Junius Seven Junius Seven | Отбор Dire | Първи избор
Shadow Fiend
1
Пик
Lion
4
Пик
Magnus
6
Пик
Lich
8
Пик
Phantom Assassin
10
Пик
Winter Wyvern
1
Бан
Broodmother
3
Бан
Gyrocopter
5
Бан
Earthshaker
7
Бан
Storm Spirit
10
Бан
1 - 13 of 13